Pragniesz aby remont poszedł jak najszybciej? Nic prostszego, marka Pronicel jest już od ponad 40 lat na polskim rynku i pomaga swym Klientom w pracach remontowych. Opierając się na doskonałym doświadczeniu oraz na badaniach rozwinęliśmy pełną gamę produktów przygotowania ścian oraz do tapetowania. Jako eksperci możemy stwierdzić, że za stwierdzeniem „udany i szybki remont” stoją dwa czynniki: jakość użytych produktów i odpowiednie przygotowanie.

Z myślą o Państwa komforcie przygotowaliśmy ten poradnik, który możecie traktować jako jedno z kilku narzędzi potrzebnych do samodzielnego wytapetowania pomieszczenia.

Mamy nadzieję, że z pomocą naszego poradnika tapetowanie będzie dla Państwa przyjemne i łatwe, a efekt końcowy będzie oszałamiający.

DLACZEGO TAPETA?

Często zadajemy sobie to pytanie. Zwykle dokonujemy wyboru między pomalowaniem ścian lub położeniem tapety. Malowanie wydaje się szybsze i mniej skomplikowane, ale tapety, ze względu na różnorodność:  stosowanych materiałów, faktur i wzorów zapewniają wręcz nieograniczone możliwości wystroju wnętrza. Bardzo atrakcyjna kolorystyka i wręcz ogromna liczba wzorów pozwala na ich dowolne łączenie oraz tworzenie własnych kompozycji. Tapety wyciszają i ocieplają wnętrze, większość z nich doskonale tuszuje mankamenty podłoża.