KLEJE POD WŁASNĄ MARKĄ – PRODUKTY DLA TWOICH POTRZEB

Grupa Pronicel S.A. specjalizuje się w tworzeniu produktów pod marką klienta. Usługa ta dotyczy wszystkich wyrobów z oferty, jak również klejów i emulsji o nowej recepturze, komponowanej specjalnie na zamówienie klienta. Jeśli chcesz zaoferować klej pod własną marką, zachęcamy do współpracy. Jesteśmy producentem wysokiej jakości klejów i innych produktów, w tym emulsji gruntujących. Z przyjemnością stworzymy dla Ciebie preparaty, które wpiszą się w potrzeby Twoich klientów.

Jesteśmy elastyczni i potrafimy uruchomić produkcję nawet niewielkich startowych serii produktów. Wyroby Pronicel to wysoka, potwierdzona jakość. Niski koszt produkcji pozwala nam oferować produkty w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do współpracy – wyroby pod marką własną to doskonałe narzędzie pozwalające na budowanie lojalności klienta, prestiżu firmy, a także dobry sposób na reklamę, agresywną politykę cenową oraz oczywiście rozszerzenie asortymentu i zwiększenie obrotów.

Dlaczego warto postawić na kleje pod własną marką?

Kleje pod własną marką są doskonałym wyborem w sytuacji, gdy zależy Ci na unikatowych produktach, które możesz zaoferować swoim klientom. Wszystkie wyroby są tworzone w taki sposób, by zapewniać sprawne działanie w konkretnych zastosowaniach. Są to zarówno kleje do montażu tapet, jak i fototapet czy plakatów. Pozwalają one na skuteczne przymocowanie danego produktu do ściany, bez ryzyka uszkodzenia w krótkim czasie. Kleje pod własną marką pozwalają na rozwinięcie biznesu lub poszerzenie oferty już istniejącego sklepu z materiałami niezbędnymi podczas remontów. Jeśli chodzi o kleje do tapet, producent Pronicel to gwarancja wysokiej jakości oraz przyjaznego podejścia do klienta. Przed rozpoczęciem realizacji każdego zlecenia zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wszelkich szczegółów.