przyklejanie do betonu

Powierzchnia z betonu to jedna z tych, na które najczęściej przykleja się plakaty. Tego typu podłoża dostępne są powszechnie w przestrzeni publicznej, z czego chętnie korzystają różnego rodzaju podmioty.

Na powierzchniach z betonu naklejają plakaty zarówno prywatne firmy, jak i instytucje kulturalne. Korzystają z nich także politycy podczas kampanii wyborczych. Przyklejenie plakatu w miejscu publicznym jest bowiem gwarancją tego, że informację, którą chcemy rozpowszechnić, dostrzeże jak najwięcej osób. W zależności od zapotrzebowania oraz możliwości, w miejscach publicznych przykleja się zarówno mniejsze, jak i większe plakaty.

Żeby działania marketingowe z wykorzystaniem plakatów się powiodły, potrzebny jest nie tylko atrakcyjny, dobrze eksponujący się plakat, który przyciągnie uwagę jak największej liczby osób. Plakat nie musi jedynie ładnie wyglądać. Powinien także dobrze trzymać się na betonowym podłożu. Inaczej po jakimś czasie może się odkleić, na przykład wskutek niekorzystnych warunków atmosferycznych lub po prostu zbyt małej przyczepności. Dlatego każdy plakat, który ma długo wytrzymać na betonowym podłożu, musi być przymocowany za pomocą odpowiedniego kleju.

Charakterystyka kleju Pronicel P7

Najlepszym klejem do przyklejania plakatów do powierzchni z betonu jest niewątpliwie Pronicel P7. Na tym jednak nie kończą się funkcje tego produktu, ponieważ za pomocą niego można przyklejać plakaty także do podłoży metalowych czy drewnianych. Klej ten jest więc uniwersalny. Przed jego zastosowaniem należy go rozpuścić i poczekać około dwie godziny, aż będzie gotowy do użycia.

Zaletą kleju Pronicel P7 jest nie tylko jego trwałość, ale także łatwość w usuwaniu. Po tym, jak plakat przestanie być potrzebny, na przykład w momencie, gdy skończy się kampania wyborcza, można go bez problemu zdjąć, żeby nie zajmował miejsca. Warto pamiętać, że klej Pronicel P7po wyschnięciu jest bezbarwny – można więc posmarować nim także brzegi już przyklejonego plakatu tak, by lepiej przylegał on do podłoża. Nie będziemy przy tym musieli martwić się, że klej zabrudzi powierzchnię plakatu.

Pronicel P7 łączy więc w sobie cechy, które mogłyby się wydawać przeciwstawne – zapewnia on zarówno trwałość mocowania, jak i łatwość odklejania. Pronicel P7 to naprawdę dobry wybór.