KLEJE POD WŁASNĄ MARKĄ – PRODUKTY DLA TWOICH POTRZEB

Grupa Pronicel S.A. specjalizuje się w tworzeniu produktów pod marką klienta. Usługa ta dotyczy wszystkich wyrobów z oferty, jak również klejów i emulsji o nowej recepturze, komponowanej specjalnie na zamówienie klienta. Jeśli chcesz zaoferować klej pod własną marką, zachęcamy do współpracy. Jesteśmy producentem wysokiej jakości klejów i innych produktów, w tym emulsji do gruntowania różnych powierzchni. Z przyjemnością stworzymy dla Ciebie preparaty, które wpiszą się w potrzeby Twoich klientów.

Jesteśmy elastyczni i potrafimy uruchomić produkcję nawet niewielkich startowych serii produktów. Wyroby Pronicel to wysoka, potwierdzona jakość. Niski koszt produkcji pozwala nam oferować produkty w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do współpracy – wyroby pod marką własną to doskonałe narzędzie pozwalające na budowanie lojalności klienta, prestiżu firmy, a także dobry sposób na reklamę, agresywną politykę cenową oraz oczywiście rozszerzenie asortymentu i zwiększenie obrotów.

 

Dlaczego warto postawić na kleje pod własną marką?

Kleje pod własną marką są doskonałym wyborem w sytuacji, gdy zależy Ci na unikatowych produktach, które możesz zaoferować swoim klientom. Wszystkie wyroby są tworzone w taki sposób, by zapewniać sprawne działanie w konkretnych zastosowaniach. Są to zarówno kleje do montażu tapet, jak i fototapet czy plakatów. Pozwalają one na skuteczne przymocowanie danego produktu do ściany, bez ryzyka uszkodzenia w krótkim czasie. Kleje pod własną marką pozwalają na rozwinięcie biznesu lub poszerzenie oferty już istniejącego sklepu z materiałami niezbędnymi podczas remontów. Jeśli chodzi o kleje do tapet, producent Pronicel to gwarancja wysokiej jakości oraz przyjaznego podejścia do klienta. Przed rozpoczęciem realizacji każdego zlecenia zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wszelkich szczegółów – z pewnością uda nam się ustalić korzystne warunki współpracy.

 

Gwarancja doskonałych właściwości klejów

Podstawą dobrze prosperującego biznesu jest przede wszystkim wysokiej jakości produkt. Mogą być Państwo pewni, że tworzone przez nas kleje pod własną marką zachwycą Państwa klientów i umożliwią pozyskanie ich zaufania na długie lata. Dbamy o to, by nasze wyroby wyróżniały się doskonałymi parametrami technicznymi przekładającymi się na ich pełną funkcjonalność.

Kleje przeznaczone do montażu plakatów, tapet czy fototapet muszą przede wszystkim zapewniać idealne przyleganie do powierzchni, na której te są przymocowane. Tylko wtedy zagwarantują piękny wizualnie efekt. Nasze produkty spełniają ten warunek, a ponadto:

  • gwarantują trwałość mocowania,
  • wykazują wysoką odporność na działanie czynników atmosferycznych – wilgoci czy deszczu,
  • są łatwe i wygodne w użytkowaniu,
  • po odklejeniu plakatu lub tapety nie pozostawiają zabrudzeń,
  • umożliwiają łatwe usunięcie plakatu czy tapety.

 

Kleje pod własną marką dostarczamy klientom w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie i doprowadzony do perfekcji proces produkcyjny. Znakomite wyposażenie naszego laboratorium analitycznego umożliwia nam prowadzenie stałej i dokładnej kontroli jakościowej wszystkich wyrobów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu przedsiębiorców zainteresowanych naszą ofertą z zakresu klejów pod własną marką. Z przyjemnością podejmiemy współpracę z hurtowniami budowlanymi czy firmami zajmującymi się wykańczaniem wnętrz. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, solidne i terminowe wykonanie każdego zamówienia oraz indywidualne podejście.