O nas

Grupa Pronicel S.A. zajmuje się produkcją i dystrybucją klejów do:

wallpaper

TAPET

mill

FOTOTAPET

poster

PLAKATÓW

billboard

BILBORDÓW

i jest aktywnie działającą fabryką. W zakładzie wytwarzane są kleje do tapet oraz fototapet papierowych, akrylowych, winylowych, flizelinowych, z włókna szklanego oraz tekstylnych znane od wielu lat na polskim rynku. Kleje te produkowane są na bazie technicznej soli sodowej karboksymetylocelulozy. Potencjał wytwórczy Spółki skupiony jest na wydziale produkcyjnym, gdzie zainstalowane są wysokowydajne maszyny i urządzenia do produkcji. Spółka posiada bardzo dobrze wyposażone własne laboratorium analityczno-­kontrolne, zapewniające stałą kontrolę jakościową produkowanych wyrobów.

JAKOŚĆ PRODUKTÓW

Dzięki zastosowanej wiedzy technicznej, ponad 40letniemu doświadczeniu, popartemu badaniami we własnym laboratorium Spółki oraz kontroli jakości od produkcji surowca po wyrób gotowy Spółka, oferuje produkty o najwyższej jakości.

Zobacz produkty

Jakość produktów jest potwierdzona przez najbardziej wymagających klientów, którymi są największe hurtownie dekoracji wnętrz, sklepy detaliczne na terenie całego kraju oraz profesjonalne firmy zajmujące się dekoracją ścian. Spółka jest jedynym w Polsce producentem klei do tapet od surowca po wyrób gotowy.